Sonic Frontiers б’є новий рекорд продажів 3D-ігор

Sonic Frontiers, здається, стала найбільш швидко продаваною 3D-грою в серії. Про це SEGA випадково проговорилась 7-го травня, наголосивши на тому, що її остання пригода у відкритих зонах розпродалась тиражем у 3,5 мільйона копій. Заявлене число продажів стали ще більшим ніж те, яке було востаннє офіційно оприлюднено під час продажу гри Sonic Heroes у 2007 році. Нагадаємо вам, що Sonic Heroes продали тиражем у приблизно 3,4 мільйона копій і ми вже писали про те, що Sonic Frontiers скоріше за все пережене Sonic Heroes у продажах.

Це нове досягнення означає, що з початку квітня 2023-го року Sonic Frontiers було продано ще десь на 300 000 копій. Це, звісно, робить цю гру однією з найпродаваніших у франшизі вцілому. SEGA підтвердила, що вони намагатимуться зберегти динаміку продажів гри, продовжуючи свою стратегію розробки крос-медійних продуктів, мерчандайзингу та регулярного випуску ігор.

Ця інформація була оприлюднена на сцені під час спільної прес-конференції SEGA та Rovio, яка відбулася в Гельсінкі, Фінляндії. Зустріч мала офіційно підтвердити придбання компанією SEGA студії, яка створила франшизу Angry Birds. Нагадаємо вам, що ця подія відбулась у квітні цього року та під час цього нам мали дати певне уявлення щодо того, які плани з інтеграції та партнерства будуть розглядатись.

Справи були цікаві й на цьому слайді. На ньому було показано власне план налагодження міжмедійної співпраці між франшизами SEGA та Rovio. Хоча компанія й не анонсувала кросовер між Соніком та Злими Пташками, але на зображенні вище можна побачити, що видавець шукає способи подальшого розширення фанбаз обох брендів подібним чином.

Ми побачимо що станеться на цьому фронті згодом. Але на цей момент у нас є причини відсвяткувати досягнення нової висоти щодо продажів гри Sonic Frontiers. Вітаємо вас, SEGA та Sonic Team! Це потужно!

Джерело: Sonic Stadium


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!