Sega купила Rovio

Логотип Sega та Rovio із фоном Angry Birds

Як дивно б це не звучало, але це правда. Холдингова компанія Sega Sammy купила фінську компанію Rovio за 706 мільйонів євро.

Оголосивши про купівлю Rovio, Sega заявила, що це було зумовлено необхідністю «зміцнити свої позиції» на світовому ринку відеоігор.

Серед швидко зростаючої глобальної ігрової індустрії ринок мобільних ігор має особливо високий потенціал, і довгостроковою метою Sega є прискорення розширення на цьому ринку.

— сказав Харукі Сатомі, виконавчий директор Sega Sammy.

Згідно з прогнозами, до 2026-го року ринок відеоігор зросте до 263,4 мільярдів доларів, де очікується, що частка, яка припадає на мобільні ігри, зросте до 56%.

Sega заявила, що Rovio чудово розбираються у роботі з мобільними іграми, тому вони точно зможуть допомогти вивести поточні та нові ігри компанії на світовий ринок відеоігор.

Я відчуваю себе щасливим, бо маю можливість оголосити про таку угоду із Rovio, компанією, яка володіє «Angry Birds» та яку люблять у всьому світі. І де також працює багато кваліфікованих співробітників, які підтримують провідні розробки в галузі мобільних ігор та обслуговують можливості їх експлуатації.

— сказав Харукі Сатомі, виконавчий директор Sega Sammy.

Аналітик видання Berenberg Едвард Джейм заявив, що Rovio є «привабливим активом», бо ця компанія володіє «одним із найсильніших брендів мобільних відеоігор» під назвою Angry Birds.

Фанати франшизи Angry Birds точно знають, що останнім часом зі старими іграми цієї серії відбулись досить болючі та неприємні речі, коли розробники були вимушені видалити свої старі ігри із магазинів додатків. Сподіваємось, що Sega зможе також задовольнити й фанатів серії.

Джерело: BBC


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!