В розробці знаходиться сиквел Sonic Frontiers, підтверджує Мідорі!

Нещодавно мережею почали поширюватися чутки про вихід сиквелу гри Sonic Frontiers. Цією інформацією вперше поділився користувач соціальної мережі X (раніше Twitter) Daniel RPK, яку згодом підтвердив надійний інсайдер SEGA та Atlus – Мідорі. SEGA поки що не анонсовувала вірогідного продовження Sonic Frontiers, але якщо це ця інформація є правдивою, то нас чекає ще одна велика гра у франшизі їжака Соніка!

Click here to display content from Twitter.
Learn more in Twitter’s privacy policy.

З того, що наразі відомо, майбутня гра матиме схожий ігролад із Sonic Frontiers. Хоча назву гри нам поки що невідомо, Мідорі зазначає, що вона може змінитись. Таке вже траплялося, коли Sonic Frontiers мав назву Sonic Rangers.

Click here to display content from Twitter.
Learn more in Twitter’s privacy policy.

Також важливо розуміти, що інформації про гру поки дуже мало, і це лише чутки. Наразі залишається лише чекати офіційного підтвердження від SEGA та Sonic Team!

Джерело: X (Twitter)


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!