На Summer Game Fest показали новий трейлер Sonic X Shadow Generations!

Протягом останніх років Summer Game Fest була улюбленим місцем для SEGA, де компанія показувала трейлери нових ігор по Соніку. Цьогорічна презентація не стала винятком. SEGA представила новий трейлер для Sonic X Shadow Generations, яка показує більше ігрового процесу за Шедоу, але найголовніше – нам тепер відома дата виходу цього ремастера!

Отже, що було в трейлері? Їжак Шедоу мчить по зонам з минулих ігор про синього їжака, серед яких є Kingdom Valley та Rail Canyon. В кінці трейлеру в Шедоу з’являються таємничі крила! Що стосується Соніка, ми побачили оновлені версії рівнів із Sonic Generations: Seaside Hill, Speed ​​Highway та Crisis City.

Гра вийде на консолі, а це означає, що будуть спеціальні видання гри та бонуси за її предзамовлення. Якщо ви предзамовите фізичне видання гри, ви отримаєте скін для Соніка з моделлю із Sonic Adventure та щоденник Джеральда Роботніка, у якому детально описана історія створення Шедоу. Також буде DLC зі скіном Terios для Шедоу. Terios – це один із ранніх дизайнів їжака Шедоу, який з’явився під час розробки гри Sonic Adventure 2, але згодом був змінений. За предзамовлення Digital Deluxe видання можна отримати додатковий рівень, цифровий артбук та саундтрек.

А що стосовно дати релізу? Sonic X Shadow Generations вийде вже цього року 25-го жовтня. Предзамовлення на гру вже доступне, але на жаль, в українському Steam її сторінка стала недоступною. Подібна ситуація була з грою Sonic Superstars, яку не можна було предзамовити в Україні аж до її релізу. Якщо ситуація зміниться, ми обов’язково вас про це проінформуємо! Переглянути трейлер Sonic X Shadow Generations ви можете нижче:

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Джерело: Sonic Stadium


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!

5 1 голос
Рейтинг статті
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути усі коментарі