Вітаємо! Вже сьогодні о 17:00 ми плануємо відкривати наш україномовний Discord-сервер! Це вже так близько! Не пропустіть цього, бо там ви знайдете багато можливостей як для самореалізації, так і знайдете когось щоб поспілкуватись українською мовою! Про деякі функції, які вже є на сервері, ми писали раніше у цій новині, тому повторюватись сильно не будемо. Чекаємо на вас!
![](https://sonicivse.com/wp-content/uploads/2024/03/sonicivse_timer_so_close-1024x493.jpg)
Також окрім цього ми зараз оголошуємо набір людей на роль “Організатор Подій”! Ваша задача буде організовувати події на сервері та допомагати іншим людям організовувати її, розмовляючи про деталі з будь-яким її ініціатором у спеціальному чаті. Ми дуже хочемо щоб спільнота розвивалась. Тому треба щоб були люди, які зможуть допомогти відбутись різним подіям: як великим, так і малим. Події можуть бути різні: сумісний перегляд фільмів чи мультфільмів, навчання по малюванню чи створення чогось, або ж просто звичайні стріми по створенню проектів, тощо. Варіантів може бути безліч! І це те, що ми також хотіли б розвити у спільноті! Тому нам треба люди, які зможуть допомогти цьому відбутись. Чекаємо на твою ініціативу долучитись вже у чаті на сервері сьогодні!
![](https://sonicivse.com/wp-content/uploads/2024/03/server-event.png)
Також хочемо вас зрання попередити, що на сервері увімкнутий найвищий рівень захисту в зв’язку із війною. Тому щоб було менше бажаючих нашкодити серверу, вам треба переконатись, що ви прив’язали свій номер телефону та підтвердили його у налаштуваннях самого Discord. Ми його звісно не побачимо. Бо Discord не дає такої можливості, але це досить добре обрізає можливості потенційним рейдерам нанести шкоду серверу.
![](https://sonicivse.com/wp-content/uploads/2024/03/discord-server-phone-ver.png)
І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.
![](https://sonicivse.com/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-27_22-19-12-916x1024.jpg)
Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!
Ви маєте увійти, щоб оприлюднити коментар.