Стала відома тривалість епізодів серіалу “Наклз”!

Хоча майбутній серіал “Наклз” для Paramount+ буде мати лише шість епізодів, це не означає, що ця пригода буде короткою. Нещодавно опубліковані дані на Entertainment Identifier Registry підтвердили, що кожен епізод серіалу триватиме близько години.

Інформація була знайдена на веб-сайті некомерційної асоціації Entertainment Identifier Registry, де активним членом управління є студія Paramount Pictures. Тому ми можемо вважати її достовірною. Інформацію про це опублікував користувач Zedson у соціальній мережі Tumblr. На зображенні, яке він він прикріпив, вказано позначку “PT1H0M”, що означає приблизну тривалість одного епізоду в одну годину. Переглянути це зображення ви можете нижче:

Ми всі дуже хочемо знати якомога більше інформації про майбутнього шоу. Але нам не доведеться довго чекати, бо прем’єра серіалу “Наклз” на відбудеться 26-го квітня на Paramount+.

Джерело: Sonic Stadium


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!