Емі Роуз має головну роль у своєму власному коміксі до її 30-річчя!

Це несподіванка, адже Класична Емі Роуз отримає власний односерійний комікс від компанії IDW на честь свого 30-річчя. Воно буде схожим на ювілейні односерійні комікси про Класичного Соніка та Тейлза, які були присвячені вже їх 30-річчю і які практично перетворили подібні комікси про Класичного Соніка вже на якусь щорічну традицію.

Автором коміксу буде Ієн Флінн, а художниками – Аарон Хаммерстром та Реджі Грем. Комікс вийде у цьому місяці за ціною 563,25 ₴ (15 $). І до цього була можливість його передзамовити з обкладинкою від Наталі Фордрейн. Відомо, що їх кількість обмежена. Наразі на сайті вже не існує сторінки цього коміксу, тому ми можемо припустити, що комікс вже вийшов.

Нижче зображення цієї обкладинки:

Круто, солодко та рожево! Усі слова, які описують нашу безумовно улюблену їжачиху. Правильно, відійди вбік Сонік та не бійся, бо Емі Роуз тут! Ієн Флінн, Аарон Хаммерстром та Реджі Грем повертаються для ще одного спеціального випуску Класичного Соніка! І цього разу Емі рятує день! Після того, як Метал Сонік перериває її пікнік, Емі використовує свої карти Долі як путівник, щоб звільнити своїх друзів та зупинити доктора Еґґмена. Чи зможе вона врятувати ситуацію та встигнути до чаю!?

– короткий опис сюжету

Окрім цієї обкладинки, комікс має ще інші три версії: обкладинку A намалював Аарон Хаммерстром, обкладинку B – Мауро Фонсека, а заохочувальну обкладинку C для роздрібної торгівлі – Дженніфер Ернандес.

Нижче можна переглянути ці обкладинки:

Також внизу ви можете побачити передпоказ двох сторінок коміксу:

Це чудово, що сценарист коміксів та нових ігор по Соніку Ієн Флінн не забуває про друзів Соніка та випускає по ним повноцінні комікси! Можливо, наступного разу буде комікс про Класичного Наклза, або може навіть про самого доктора Еґґмена!

Ви можете поділитися своїми думками в коментарях!

Джерело: Sonic Stadium


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!