Сьогодні покажуть другий сезон Sonic Boom на ПлюсПлюс?

Як ви вже знаєте, канал ПлюсПлюс відновив показ мультсеріалу Sonic Boom і вчора було показано як раз останню 52-гу серію першого сезону. Тож готуйтеся до того, що сьогодні можливо нам покажуть першу серію другого сезону. Або ж… Ні…

На превеликий жаль, канал ПлюсПлюс зазвичай не показує трейлери до виходу нових сезонів мультсеріалів у їх дубляжі, тому ми точно не знаємо чи будуть показувати другий сезон. Окрім цього у своїх соцмережах канал не наводить жодної інформації, що другий сезон виходить сьогодні. Судячи з інформації на зображеннях нижче, сьогодні слід очікувати серію по Sonic Boom, тому схрестимо пальці в очікуванні другого сезону. Або ж вони просто почнуть по колу…

Але, ми точно знаємо що вони працюють над дубляжем другого сезону.

Як доказ ми можемо вам показати твіт актора дубляжу їжака Соніка для цього мультсеріалу Олександра Солодкого. Схоже, що він ще 30-го березня 2022-го року почав озвучувати другий сезон судячи з діалогів, які ви можете побачити на зображенні. Також можна помітити один з кадрів другого сезону Sonic Boom на тлі його робочої зони.

Що ж, нам лише доведеться очікувати коли настане 21:30 і ми побачимо, чи почнуть ПлюсПлюс транслювати другий сезон Sonic Boom. Тримаємо вас в курсі!

А ви як думаєте, покажуть другий сезон, чи ні? Пишіть у коментарях свої думки!

Велике дякую користувачу Kee Nash W за інформацію!!!


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!