Новий постер до фільму “Їжак Сонік 2”

Вчора Paramount та IGN оприлюднили новий постер до фільму “Їжак Сонік 2” спеціально для IGN Fan Fest.

На новому постері, зробленому у класичному стилі по типу постерів для Зоряних Війн, показано нових та вже показаних персонажів із першого фільму, а також суперництво Соніка й Наклза, смарагд та підводні руїни, які були показані ще в попередніх трейлерах. Дрібні деталі в ієрогліфах на стінах включають у себе зображення Соніка, кілець, смарагди та обличчя, які мають схожість із совами тої ж раси як і Гострокігтя з першого фільму. Але неймовірно те, що це ж обличчя майже один в один повторює текстуру Labyrinth Zone із гри Sonic the Hedgehog (1991). Невже раса Гострокігті була передбачена ще в найпершій грі по Соніку???

Також щонайменше дві пози на постері вже були застосовані й раніше в іграх по їжаку або у промо-матеріалі до них.

До речі, після публікації цього постеру викрилася дуже серйозна проблема. У титрах на постері не вистачає деяких головних персонажів. Особливо дуже сильно фанатів обурило те, що в титри не потрапила Коллін О’Шонессі, акторка, яка озвучує одного з головних персонажів – лиса Тейлза! А також відсутні Лі Медждауб у ролі агента Стоуна та Тіка Самптер у ролі Медді.

Фільм “Їжак Сонік 2” вийде в Україні 31 березня 2022-го року.

Не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!

5 1 голос
Рейтинг статті
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути усі коментарі