Другий сезон Sonic Prime на Blu-ray доступний для передзамовлення!

Для тих, хто бажає отримати серіал або просто не має доступу до Netflix, випуск другого сезону Sonic Prime на Blu-ray тепер має роздрібний список із дизайном коробки та датою випуску: 27-го серпня.

УВАГА! Цей пост не було перевірено редактором із-за того, що нам бракує людей. Тож якщо ви помітили помилки – вибачте. Ви можете написати у коментарях про помилки, якщо знайшли їх. Нам дуже бракує людей у команді, тож якщо ви б хотіли допомогти нам, ви можете тут прочитати деталі щодо цього.

В списку сезону на Amazon (через Wario64) зазначається, що як і випуск першого сезону, він включатиме вісім епізодів від “Avoid the Void” до “Ghost of a Chance, композицію та субтитри англійською мовою. Перелік продуктів не показує жодних особливостей для випуску, те, що перший сезон також був досить легким. Зараз ви можете передзамовити 2-й сезон зі знижкою 10% або на 2 долари менше від роздрібної ціни в 19,99$ (874,62₴). Однак зробити це зможуть тільки ті, хто живуть у США, Великобританії та ін.

В липні 2-му сезону Sonic Prime виповниться рік, і він все ще залишається одним із популярних дитячих анімацій Netflix. Лише 2-й сезон минулого року набрав близько 39 мільйонів годин перегляду. Враховуючи, що серіал закінчився в січні цього року, ймовірно що диск останнього сезону вийде на початку наступного року.

Джерело: Sonic Stadium


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути усі коментарі