З’явилася нова колаборація Соніка у грі Last Cloudia!

Сонік знову влаштувала колаборацію, цього разу з’являючись у мобільній RPG-грі Last Cloudia. У той час як у міжнародній версії буде співпраця, лише японські соціальні мережі гри наразі мають трейлер із Соніком, Тейлзом та Наклзом:

УВАГА! Цей пост не було перевірено редактором із-за того, що нам бракує людей. Тож якщо ви помітили помилки – вибачте. Ви можете написати у коментарях про помилки, якщо знайшли їх. Нам дуже бракує людей у команді, тож якщо ви б хотіли допомогти нам, ви можете тут прочитати деталі щодо цього.

Click here to display content from Twitter.
Learn more in Twitter’s privacy policy.

Нещодавно на офіційному каналі гри відбувся інформаційний етер. Ця подія є останньою в довгій серії японських ігор та анімації, які співпрацювали з моменту запуску гри.

Як згадувалося раніше, Last Cloudia – японська рольова гра для мобільних пристроїв/ПК із хвильовими бойовими зіткненнями в реальному часі та акцентом на механіці гача. Незважаючи на те, що її можна було б дуже легко списати як ще одну гру в довгій низці японських мобільних ігор для колекціонування персонажів, ті, кому вона подобається, хвалять її історію, написання, варіанти розвитку персонажа та стратегію створення команди краще за інші ігри в цьому жанрі.

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Хоч до кінця події залишилося 3 дні, ви ще можете встигнути й виграти копію гри Sonic Superstars! Для цього вам треба лише зареєструватись на офіційний Facebook або X (Twitter) Last Cloudia, та зробити репост події на цих двох платформах. Правила та подробиці події ви можете дізнатись на офіційному сайті тут. Подія закінчується 10-го липня.

Що ви думаєте про цю колаборацію? Поділіться вашими думками у розділі коментарів нижче!

Джерело: Sonic Stadium


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути усі коментарі