Саундтрек із серіалу “Наклз” доступний для передзамовлення

Компанія Enjoy the Ride Records, яка раніше випускала треки до фільмів Їжак Сонік та Їжак Сонік 2, повернулася, щоб написати серіал Наклз від Paramount на платівки.

УВАГА! Цей пост не було перевірено редактором із-за того, що нам бракує людей. Тож якщо ви помітили помилки – вибачте. Ви можете написати у коментарях про помилки, якщо знайшли їх. Нам дуже бракує людей у команді, тож якщо ви б хотіли допомогти нам, ви можете тут прочитати деталі щодо цього.

Як повідомляє SEGAbits, наразі альбом доступний для передзамовлення, і його кількість буде обмежена 300-ста записами (принаймні поки). Цей лімітований принт має спеціальний червоно-білий дизайн із бризками. Це нагадує про той момент, коли Вейд був у червоному костюмі в одному епізоді. Трек-лист не має повної пародії на повний цифровий альбом, однак у ньому є культове виконання Flames of Disaster та вокальна кінцева тема Frickin’ Human Race.

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Колекціонери, які бажали отримати копію, вже зробили половину із доступних передзамовлень. Тому покваптесь. Справжні воїни не повинні бездіяти.

Джерело: Sonic Stadium


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути усі коментарі