Крім та Чіз підбадьорюють у нових липневих шпалерах від Sonic Channel!

В липні 2024-го року Крім та Чіз привернуть вашу увагу, щоб створити чарівну атмосферу на вашому робочому столі та мобільному телефоні з новими шпалерами!

УВАГА! Цей пост не було перевірено редактором із-за того, що нам бракує людей. Тож якщо ви помітили помилки – вибачте. Ви можете написати у коментарях про помилки, якщо знайшли їх. Нам дуже бракує людей у команді, тож якщо ви б хотіли допомогти нам, ви можете тут прочитати деталі щодо цього.

В останньому блозі Sonic Channel дизайнер Sonic Team Томоко Хаяне порівняла позу милої кролиці з чимось схожим на те, що двоє друзів у фотокабінці!

Під час звичайного обговорення ілюстрацій з колегами один із співробітників був надихнутий позою та маленьким обличчям Крім й рішуче заявив: “Ми повинні відвести їх двох туди, де є машина для друку наклейок! Вони точно будуть щасливі!” Там усі одночасно погодилися: “Ось так!”

Я просто не міг не уявити, як Крім та Чіз були схвильовані, коли вони побачили, що їхнє маленьке обличчя перетворилося на фото наклейки. У підсумку ми провели всю обідню перерву, розмовляючи про це♪

– дизайнер Sonic Team Томоке Хаяне про Крім та Чіза

Хаяне також зауважує, що Крім “поводиться трохи більше як старша сестра, ніж зазвичай… Я не могла не уявити, що вона може дізнаватися про ці речі від Емі чи іншої старшої подруги”.

Ви можете завантажити як настільну, так і мобільну версії шпалер на веб-сайті Sonic Channel. З настанням теплої погоди приємно бачити такі яскраві кольори на офіційних шпалерах персонажів. Ви будете прикрашати свій телефон або комп’ютер Крім та Чіз? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче!

Джерело: Sonic Stadium


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути усі коментарі