На CinemaCon з’явилися перші кадри фільму “Їжак Сонік 3”!

Перші кадри з фільму “Їжак Сонік 3” від компанії Paramount Pictures дебютували на заході CinemaCon. Поки що, компанія не оприлюднила їх публічно, але зміст був описаний пресою, яка мала можливість відвідати цей захід. 

Увага! Далі можуть бути спойлери!

Нам показують доктора Роботніка (якого грає Джим Керрі) в його лабораторії. Він набрав вагу через надмір вуглеводів, а це означає, що злий геній стає більше схожим на свою версію з ігор. Хтось Роботніку каже: “ми знайшли його”. Можливо, мова йде про їжака Шедоу. У трейлері також показано, як Роботнік вербує Шедоу, який потім бореться із Соніком, Тейлзом та Наклзом. Відбувається бій між двома їжаками на горизонті Нью-Йорка. Також цікаве те, що Шедоу має мотоцикл.

Ми дуже сподіваємося на те, що в найближчий час Paramount покаже перший трейлер фільму. Прем’єра “Їжак Сонік 3” відбудеться 20-го грудня цього року.

Джерела: Sonic Stadium, DiscussingFilm


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!