У зйомках фільму “Їжак Сонік 3” буде брати участь нова команда акторів

Після новин про те, що Джим Керрі повернеться у ролі доктора Роботніка, в IGN заявили, що до акторського складу “Їжак Сонік 3” також додадуться Крістен Ріттер, Аліла Браун, Джеймс Волк, Софія Пернас, Крісто Фернандес та Йорма Такконе.

Хоча ми ще не знаємо, кого зіграють ці новачки, але нам відомо, що вони приєднаються до акторів, які повернулися до зйомок фільму про синього їжака. Нагадаємо вам, що це були Джим Кері, Бен Шварц, Лі Мадждуб, Ідріс Ельба, Коллін О’Шонесі, Том Батлер, Джеймс Марсден й Тіка Самптер.

Кого вони будуть грати?

Новий акторський склад очолює Крістен Ріттер, яка раніше грала роль головної героїні у серіалі від Марвел “Джесіка Джонс“. Також з’явиться Джейн Марголіс, яка знімалася у серіалі “У всі тяжкі” та грала роль Хлої у серіалі “Не вір с*** з помешкання 23“. Ходять чутки, що вона може зіграти роль кажанки Руж у фільмі “Їжак Сонік 3“.

Аліла Браун — наймолодша із групи, яку можна було побачити у міні-серіалі “Втрачені квіти Еліс Гарт“, серіалі “Дев’ять ідеальних незнайомців” та у фільмі “Три тисячі років туги“. Також вона збирається зіграти молоду Фуріозу у фільмі “Фуріоза: Шалений Макс. Сага“.

Стосовно ролі Браун – є великий шанс, що вона зіграє Марію із Sonic Adventure 2. Це стає ще більш вірогідним, якщо взяти до уваги те, що їжак Шедоу виглядає дуже суттєвим доповненням до фільму. А нещодавно представлений логотип є даниною пам’яті грі Sonic Adventure 2.

Більше про учасників групи

Незрозуміло, кого грають інші актори. Але ми знаємо, що Волк раніше позичав свій голос Супермену в “Гарлі Квінн“, а також грав Джо Кіна у серіалі “Вартові“. Пернас був у серіалі “Незаймана Джейн” та у фільмі “Молоді і непосидючі“. Фернандес грав роль Дані Рохас у серіалі “Тед Лассо” та озвучив Вілджека у фільмі “Трансформери: Час Звіроботів“. А Такконне озвучив Зеленого Гобліна у мультфільмі “Людина-Павук: Крізь Всесвіт” та Пі-Ві Германа у фільмі “Дивний: Історія Ела Янковича“. Такконе також є учасником The Lonely Island, та був творцем й сценаристом серії “МакҐрубер“, а також написав сценарій до фільму “Поп-зірка: не переставай, не зупиняйся“.

Одне з найбільших запитань, які залишилися, полягає в тому, хто озвучить їжака Шедоу в цьому фільмі? Але нам доведеться почекати, щоб дізнатись хто це буде. Однак ясно, що “Їжак Сонік 3” вийде в кінотеатрах 20-го грудня 2024 року, що було заявлено як раз на офіційній сторінці фільму про їжака Соніка у твіттері.

Джерело: IGN


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!