Новорічні орнаменти Dreamcast та спін-деш Сонік вийдуть у жовтні цього року

На сайті Hallmark знайшлись нові та цікаві новорічні орнаменти з нашим улюбленим їжачком. Це орнаменти спін-деш Соніка та Sega Dreamcast, який може програвати музику. Минулого року вони вже як раз створювали схожий орнамент Sega Mega Drive. Орнамент Sega Dreamcast, до речі, програє мелодію найпершого рівня із тематичної гри по Соніку на цій консолі (Sonic Adventure) – Emerald Coast.

Нижче ви можете побачити відео, на якому продемонстровані як раз орнаменти спін-деш Соніка та Sega Dreamcast у дії:

А якщо хочете на прийдешній новий рік спробувати щось більш цікаве та доступне для покупки, то можемо вам порадити використати фігурки персонажів із шоколадних яєць від Zaini. Нам здається, що якщо використати трохи нитки, то воно буде чудово пасувати на новорічній ялинці.

Джерело: Sonic Stadium та Twitter


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!

5 2 голосів
Рейтинг статті
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути усі коментарі