Головну тему гри Sonic Frontiers “I’m Here” було опубліковано

Лише через день після того, як було опубліковано кінцеву тему для Sonic Frontiers (у виконанні популярного у жанрі J-Rock гурту One Ok Rock), ми отримали й головну тему майбутньої гри під назвою “I’m Here”.

Тут можна почути достатньо цікаве поєднання мелодійності та важкого року. Ця пісня наче викликає той самий таємничий і похмурий тон, який можна почути під час гри на самих Островах Зорепаду у відкритій зоні. І все це через певний час змінюється гітарою у стилі хард-року.

Композицію та аранжування створив Томоя Отані – музикант серії ігор по Соніку, що створив саундтреки до таких ігор як Sonic Colours, Sonic Lost World та Sonic Forces. Вокал написала та заспівала Меррі Кірк-Холмс.

Що ви думаєте про те, як звучить ця тема? Дайте нам знати в коментарях нижче.


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!