Sonic Channel анонсувала лінійку товарів “Sonic Basic Series”

21-го травня SEGA та Sonic Channel анонсували нову лінійку товарів по Соніку під назвою “Sonic Basic Series, на яку вже відкрите предзамовлення.

Ця товари використовують малюнки художника Юджі Уекави, відомого численними артами по синьому їжаку початку 2000-х. Він також намалював багато ілюстрацій для Sonic Channel. Побачити ці товари ви можете нижче:

Товари зараз доступні для передзамовлення через японський онлайн-магазин SEGA та японський Amazon. Ті, хто перебувають в Україні або за межами США, можуть замовити більшу частину цього мерчу через сервіс AmiAmi. Єдині товари, які не доступні для замовлення на міжнародному ринку – це брелоки.

Джерело: Sonic Stadium


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!

0 0 голосів
Рейтинг статті
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути усі коментарі