З’явилися фотографії із прем’єри серіалу “Наклз” у Лондоні!

16-го квітня компанія Paramount Pictures провела спеціальну прес-конференцію, щоб відсвяткувати майбутній випуск серіалу “Наклз“. Зграя преси була запрошена на лондонський Лестер-сквер, щоб подивитись фрагмент із серіалу та побачити Ідріса Ельбу, актора який озвучує Наклза.

Нижче фото із самого епіцентру події:

Учасники події мали можливість відчути частину цієї неймовірної пригоди найкращим способом – переглядом на великому екрані! Була також можливість зустрітися та привітати деяких акторів серіалу. На події був талісман Наклза, який позував для фотографій!

Подія не була б такою чудовою без присутності головного гостя. Ідріс Ельба, відомий актор, який озвучує єхидну Наклза, знайшов час, щоб вийти на червону доріжку та дати кілька інтерв’ю для преси. Актор виглядав у гарному настрої протягом усього заходу. Очевидно, що він отримав велике задоволення від роботи над цим проєктом разом із Paramount.

А талісман Наклза також отримав масу задоволення, фотографуючись з акторами, знімальною групою та відвідувачами! Проте ми знаємо, що справжня єхидна-воїн не пішла б на такі речі.

Нарешті, коли глядачі вже готувалися насолоджуватися серіалом, преса все ще намагалася зробити фотографії з акторським складом та знімальною групою. Одному із щасливчиків вдалося зловити момент, коли Адам Паллі (грає Вейда Віпла) подарував Ідрісу Ельбі люблячі обійми на червоній доріжці. На фото ви також можете побачити режисера фільмів по Соніку – Джеффа Фоулера.

Нагадуємо, що прем’єра серіалу “Наклз” відбудеться 26-го квітня на сервісі Paramount+!

Джерело: Sonic Stadium


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!