У новому інтерв’ю, опублікованому на сторінці найму працівників SEGA в Японії, члени команди розробників Sonic Frontiers розкрили деталі про її розробку, включаючи справжній розмір команди на пік розробки гри.
Серед опитаних: заступник провідного планувальника Масая Хірано, фоновий художник Юкі Такахаші та провідний програміст гри Юкі Міцуїші.
Розмір та структура команди розробників
Початок інтерв’ю дав нам краще уявлення про розміри та структуру команди розробників Sonic Frontiers. Хоча більшість людей вважає, що над проєктом працювало лише 60 людей, насправді команда розробників досягла максимального розміру в 20 планувальників та 120 розробників. Останні включали в себе дизайнерів, програмістів, звукорежисерів та 25 фонових дизайнерів.
Розробників та дизайнерів також розділили на кілька команд. Їх розділили за типом ігрового процесу, над яким вони працювали. Наприклад у створенні головоломок була своя команда, яку очолив вище згаданий Юкі Міцуїші. Художники-фоновики також були розділені на команди, наприклад “Команда Руїн”, “Команда Скель” та “Команда Рослин”. Це було вперше для Sonic Team.
Проблеми розробки Sonic Frontiers
В інтерв’ю також розповідали про проблеми розробки Sonic Frontiers. За словами Юкі Такахаші, через рік після п’ятирічної розробки гри, прототип ще не був в задовільному стані. Спочатку ігровий процес у відкритій зоні зосереджувався на розв’язуванні головоломок, але йому бракувало відчуття швидкості. За словами Юкі Такахаші це “не було схоже на гру Соніка”. Масая Хірано сказав, що “команда була надто зосереджена на розгадуванні головоломок”.
Головоломки та відкритий світ
Для Хірано все почало розвиватися, коли молодий розробник, який працював у SEGA лише три роки, запропонував трюк “генератора рейки”. Хоча в інтерв’ю про це прямо не кажуть, імовірно за все йдеться про рейки, які б з’являлися на відкритій зоні після завершення головоломок. Вони значно би змінили підхід до проєктування відкритого світу, щоб спонукати гравця досліджувати локації та битися з ворогами.
Також багато хто вважав, що острови були нудними, тому дизайн оточення було переглянуто та перероблено. Розробники хотіли, щоб відкриті зони виглядали природньо та реалістично з усіх боків, а також прагнули додати нові локації, які б не набридли гравцям.
Тестування гри
Нарешті, в інтерв’ю йшла мова про тестування гри. Можливо, багато хто з вас пам’ятає що Sonic Frontiers спочатку була відома як “Sonic Rangers” за заявою ймовірного тестувальника гри. Здається, Sonic Team насправді проводила численні ігрові тести в США, в результаті чого тестувальники відгукувались неодноразово щодо необхідності переробляти гру. Початкові результати тестування були досить низькими, але вони збільшувалися впродовж деякого часу, поки на 8-ий та 9-раз не вийшло щось гідне. Хоча Sonic Team проводила тестування ігор й раніше, Юкі Такахаші підтвердив що це був перший випадок, коли вони застосували підхід до вдосконалення гри шляхом повторюваних тестуваннь проєкту.
Можливо, це інтерв’ю було насамперед для того, щоб залучити потенційних співробітників. Але воно дає нам деякі цікаві подробиці про Sonic Frontiers. Зокрема щодо речей, які були новими для Sonic Team під час розробки гри.
Джерело: Sonic Stadium
І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати "Діда"/"Шаленого Їжачка" або інші фонди для допомоги у війні проти росії.
Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!
Ви маєте увійти, щоб оприлюднити коментар.