Франшиза Соніка посіла третє місце за продажами у Великобританії!

Зараз франшиза Соніка розгалужується з відеоігор до всіх видів медіа. Окрім ігор тут власне є і мерч, і фільми, і мультсеріали, і серіали на Netflix, і анімаційні фільми та й багато чого іншого. Додайте сюди ще той факт, що їжак Сонік дуже відомий персонаж, то стає вже не так дивно. І коли ми бачимо, як синя блискавка посіла третє місяце серед франшиз як одна із найпродаваніших у Великобританії – це дійсно круто!

Дані надійшли від Circana Group та передані в Х (Twitter) через Дейва Люті. Вони базуються на продажах у Сполученому Королівстві станом на січень 2024-го року шляхом порівняння з продажами за минулий рік у той же місяць. Це дуже поширена практика, яка використовується для відстеження загального числа продажів, а не лише числа продажів у індустрії відеоігор. Це чудовий спосіб з’ясувати будь-які поточні тенденції, а компанії таким чином можуть побачити чи окупилися будь-які зміни, які вони зробили за рік.

Click here to display content from Twitter.
Learn more in Twitter’s privacy policy.

Проте варто зазначити, що франшиза Соніка не на першому місці. Ця честь належить франшизі “Зоряних війн” із величезним відривом майже у два рази від “Лялькового будинку Габбі“, яка посіла друге місце. Можна також помітити, що “Ляльковий будинок Габбі” був набагато ближчим до Соніка по результатам, ніж “Зоряні війни”. Також цікаво було побачити, що любителі піци майже наздогнали любителя чилі-догів, оскільки Сонік був лише за невеликий крок від того, щоб зрівнятись з “Підлітками-Мутантами Черепашками Ніндзя“.

Що вплинуло на продажі Соніка?

Цікавим запитанням є те, що саме стимулювало продажі Соніка? І відповідь доволі проста – мерч. Майже 90% продажів у січні 2024-го року були за рахунок мерчу, де 49% з них складали набори подібні до LEGO, а інші 40% – це були фігурки персонажів. Простіше кажучи, мерч продається, і дуже навіть добре.

Тож, чи буде Сонік продовжувати надалі лишатись таким же успішним по продажах? Насправді, це дуже важко сказати. Бо продажі мерчу явно стимулюються тим, наскільки людям цікаво дивитись фільми чи грати у ігри по синьому їжаку. Продукція дуже успішно продається, але це буде дійсно велике запитання, якщо фільми чи серіали від Paramount з невідомих причин проваляться в майбутньому. Але не треба забувати, що їжак Сонік все ще залишається франшизою відеоігор. Цієї осені вийде Sonic X Shadow Generations. І чи допоможе це знову підштовхнути Соніка у топи продажів, ми ще побачимо. І дуже ймовірно, що інші франшизи, в тому числі й ті, які набагато більші за Соніка, зможуть з’явитися пізніше цього року. Бо тренд на міжмедійну експансію було розпочато, і не один Сонік тут змагається за місце в топі. Час покаже як воно буде надалі. Тим не менш, нам приємно бачити, як синя блискавка досягла такого успіху після “темних часів”.

Джерело: X (Twitter)


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!