З’явилися нові кадри зі знімального майданчика фільму “Їжак Сонік 3”!

Зараз, коли тривають зйомки фільму “Їжак Сонік 3”, ми знову отримали нові кадри зі знімального майданчика, який знаходиться в Pinewood Studios у Лондоні. Очікувати чогось масштабного не слід, бо сам запис, який було опубліковано, короткий і зрозуміти з нього щось дуже важко.

22-го лютого в соціальній мережі X (Twitter) користувачем Cineor було опубліковано кадри зі знімального майданчику фільму. Все, що ми отримали – це відео, яке триває 4 секунди. Хоч витоки зі знімального майданчику є рідкістю, ймовірно, все що ви знайдете по цьому відео, це лише припущення того, що це могло бути.

УВАГА! ДАЛІ БУДУТЬ СПОЙЛЕРИ!

Click here to display content from Twitter.
Learn more in Twitter’s privacy policy.

З цих кадрів мало чого можна зрозуміти. Синє тло, очевидно, ми не побачимо у фільмі, бо це хромакей. А якщо говорити про дивні структури з відео, з’ясувати вже складно. Деякі фанати припускають, що це може бути пов’язано або Колонією АРК, або підземною базою на Тюремному Острові з гри Sonic Adventure 2. Але звертаємо увагу на те, що це лише припущення.

Це вже не перший раз, коли ми отримуємо кадри зі зйомок фільму. Незважаючи на це, прем’єра фільму відбудеться в кінотеатрах вже у грудні цього року, тож чекати залишилося недовго.

Джерело: Sonic Stadium


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!