Завтра вийдуть нові серії мультсеріалу Sonic Prime!

По Sonic Prime вийшов неймовірний повноцінний трейлер на минулому Sonic Central. Там було надано нову інформацію про майбутні епізоди мультсеріалу.

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

У цьому трейлері та у доступній для перегляду серії під назвою “Avoid the void”Шедоу пояснює Соніку що для відновлення їхнього світу необхідно зібрати усі частинки Парадокс-призми. Вони розміщені по одній в кожній реальності Розколосвіту (Shatterverse). Схоже, що закляті суперники друзі Сонік та Шедоу працюватимуть разом, принаймні на деякий час. Ми також можемо побачити трохи більше того фантомного Зеленого пагорба на опублікованих кадрах, включаючи власне “привида” кота Біга та інших друзів Соніка.

Також було помічено, що світи та персонажі кожної реальності Розколосвіту починають зливатись, а будівлі із Нью-Йок Сіті вже почали рости з-під землі в Лабіринт-хащі. І нарешті, трейлер закінчується якимсь чудернацьким новим роботом, який дуже схожий на Соніка! Метал Соніку, це ти???

Нижче ви можете переглянути кадри із цього трейлеру:

Прем’єра нового сезону Sonic Prime запланована на завтра (13-те липня 2023 року)!


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!