Sonic Channel. Руж захоплюється своєю нагородою у вигляді смарагду

Sonic Channel опублікували новий арт напередодні японських національних свят «Золотий тиждень». Цього разу на зображенні було показано кажаниху Руж, яка насолоджується своїм часом на самоті, милуючись особливо дорогоцінною прикрасою.

На офіційному акаунті Sonic JP у твітері ось це чудове зображення забарвлено не менш чудовим текстом. Там написано про те, що агентка чудово впоралась зі своїм урядовим завданням і була нагороджена подякою від президента. Але схоже, що ця коштовність не була частиною подяки від уряду. Також на задньому плані ми можемо побачити прекрасний краєвид на рівень із Sonic Adventure 2 під назвою Радикальне Шосе (Radical Highway) з іншого ракурсу. З цього готельного номеру ми можемо побачити рекламний щит із зображенням кота Біга та хмарочос із верхівкою у формі голови персонажа NiGHTS із гри Nights into Dreams.

Нижче ви можете побачити перекладений текст твіту разом із листом-подякою від президента. (це машинний переклад з японської мови)

«Ви зробили чудову роботу, чи не так? Президент Арігато💛»

Після певного великого інциденту з’явилася постать Руж, яка задоволена відпусткою в номері, насолоджуючись чудовою сяючою «нагородою».

Найтонший блиск сплітає щасливі моменти ночі…🌉

Від завтра #ゴールデンウィーク (Золотий Тиждень)! Всім гарного відпочинку! #sonicpict #ソニック

– з офіційного акаунту Sonic JP у твітері 28-го квітня 2023 року.

Джерело: Sonic Stadium


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!