Вітаємо вас з 31-им Днем Незалежності України!

31 рік вже пройшло відтоді, як наша країна відновила свою незалежність. До цього не одне століття як вже це робили дуже різні герої різних епох, які намагалися дуже тяжко вибороти можливість жити у вільній країні, яку ми зараз маємо. Сьогодні ми намагаємося вберегти нашу свободу від дуже підступного російського ворога.

І це все для того, щоб кожен з нас міг сьогодні жити, радіти чомусь великому чи малому, займатися чим хочемо та як саме хочемо. А також, щоб українці не були рабами у своїй же країні під ярмом окупації, яка приносить усі жахи, що нам вже, на жаль, відомі.
Ми віримо у ЗСУ та у кожного українця, хто підтримує свою армію як тільки може. Ми переможемо, обов’язково!

З Днем Незалежності, Україно!

P.S.: Ми хотіли прикрасити цей пост крутим зображенням, але сьогоднішні дуже підступні ракетні обстріли по країні від ворога, що аж піниться щоб нам піднасрати хоч якось – не дали можливості завершити роботу. Але, ми опублікуємо її пізніше 🙂 Слідкуйте за оновленнями саме цього посту!


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!