First 4 Figures показали концепт-арти статуетки Руж

Виробники дуже модних та дуже дорогих статуеток для поп-культури First 4 Figures знову розглядають можливість розширення своєї лінійки по всесвіту Соніка на ще одного персонажа, якого зараз ще немає в їх списку. У своєму блозі вони поділилися декількома концепт-артами для фігури Руж із різними позами та платформами, на яких власне й стоїть Руж.

Пози персонажки натхнені різноманітними офіційними зображеннями персонажів та різними моментами із кат-сцен. В багатьох із цих концептів Руж тримає в руці темно-синій смарагд хаосу, поза якої натхнена вступною кат-сценою із історії злодіїв в Sonic Adventure 2. Платформи, на яких стоїть власне фігурка варіюються від руїн до високих технологій… ( там дійсно розчавлений торс Омеги? Так???)

На жаль, Руж не часто з’являється в офіційному мерчі (проблема, яка можливо стосується більшості жіночих персонажів всесвіту), однак її загальна популярність підвищилася завдяки тому, що вона зображена як твердий лідер опору в мультсеріалі Sonic Prime. Якщо вона все ж таки потрапить до лінійки First 4 Figures, то будемо сподіватися на те, що це буде дизайн, який відображає складність її характеру.

Джерело: Sonic Stadium


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!