Sonic Colors: Ultimate всюду!

Музика з Sonic Colors: Ultimate на Tokyo Game Show

Tokyo Game Show проведе концерт із музикою з відеоігор під назвою “Tokyo Game Show FES” для відзначення свою 25-річчя. У його розпорядку будуть й композиції з Sonic Colors: Ultimate. Цю частину можна буде почути 2-го жовтня о 9 годині ранку за Київським часом.

Tokyo Game Show – це виставка ігор, в основному японських, що проводиться кожен рік у місті Тіба, в конференц-центрі Макухарі Мессе вже як 25 років підряд. Детальніше про розпорядок TGS2021 на їх офіційному сайті.

Планету Віспів додали до Sonic Forces: Speed Battle

Мобільна гра по Соніку під назвою Sonic Forces: Speed Battle отримала нове оновлення, яке додало нову мапу, а саме планету Віспів!

Наступна зупинка, Планета Віспів! Все не так тихо, як повинно бути, дивіться під ноги коли ви досліджуєте Батьківщину Віспів на новому треку!

SEGA HARDlight

Анонс Sonic Colors: Ultimate, змусив знову згадати про Віспів, і те, що вони є частиною Всесвіту їжака Соніка. Що ж, чекаємо на концерт від TGS, на якому ми почуємо композиції з ремейка. Залишайтесь з нами й надалі, попереду ще більше цікавинок, як про той же проект на 2022 рік, майбутній комікс “Синдром Самозванця” чи про мульт “Sonic Prime“.