Місяць тому, проходив закритий мережевий тест гри Sonic Racing: CrossWorlds, де після кількох вихідних днів, Sega підготувала підбірку вподобань гравців й результати були… не надто дивовижними.

Розпочинає трійцю переможців – Їжак Сонік, котрий став найпопулярнішим вибором для більшості гравців, а чому б і ні? Його ім’я відображається у назві гри, тому й не дивно, що саме він став зіркою цього шоу! На другому місці розташовується їжак Шедоу. Завдяки його появі у фільмі “Їжак Сонік 3” та маркетингової кампанії “Безстрашний Рік Шедоу“, він завоював симпатію нової аудиторії. До трійки призерів, також увійшов дуєт Кріма та Чіза, котрі віддавна не з’являлись в сучасних іграх цієї серії спін-оффів.
Цікавинкою є той факт, що після такого анонсу, Sega не поділилася жодними подробицями щодо вподобань персонажів. Безсумнівно, цей список незабаром зміниться, адже у повній версії Sonic Racing: CrossWorlds, буде набагато більше персонажів, аніж це було під час закритого тестування.
Чи згодні ви з цим списком? Хто був вашим фаворитом? Повідомте нам про це, у розділі коментарів нижче!
Джерело: Sonic Stadium
І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати "Діда"/"Шаленого Їжачка" або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!
Ну от, а Тейлз знову в прольоті -_-