King Ice продає колекційне намисто із Супер Соніком

King Ice повідомили у своєму твіттері, що 18-го серпня, о 13:00 за східним стандартним часом/10:00 за тихоокеанським стандартним часом, вони продадуть на своєму сайті колекційне намисто Супер Сонік. Набір буде обмежений 200 штуками. Ви можете переглянути фото нижче:

Хоча й розпродаж завершився, колекціонери ще мають змогу влаштувати полювання за подібним мерчем там же. Наприклад, все ще доступні для продажу намиста Емі Роуз, доктор Еґмен, нейтральне чао та темне чао.

А ще, ми знайшли одного з тих, кому пощастило придбати одне таке намисто. Це виявився творець легендарної фанатської анімації по їжаку Соніку – Nazo Unleashed!


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!