З днем народження, Сонік!

Сьогодні дуже цікава дата, рівно 32 роки тому Сонік побачив світ. Як колись швидкий синій їжак символізував боротьбу проти бездушного знищення навколишнього середовища, роботизації та панування скаженого вченого, так й зараз у сучасних іграх це залишається основною темою франшизи. Хоча й середовище, події та й власне битва можуть бути різними, основа залишається тою самою – хтось має рятувати світ від цього лиха. І ця історія дуже цікава, бо синій їжак ніколи не здається та перемагає в результаті. Як би тяжко це не було та яким би лихим, деспотичним та скаженим не був би його головний ворог, доктор Еґґмен, їжак не втрачає надію та в результаті перемагає й рятує світ.

Вам нічого це не нагадує? Бо мені це нагадує те, що зараз коїться у нашій країні, а саме боротьба з подібним лихом та раковою пухлиною цього світу – руснею, яка як сарана лише може нищити все живе, не залишаючи геть нічого заради скажених побажань їх президента. Також це стосується й купи дуже скажених людей, у яких певний конкурс в тому, хто буде найлихішим та найсильніше підлиже їх лідеру, конкуруючи у тому, хто знищить більше. Також є й ті люди, які просто безмозко виконують геть усе та не рахуються з мораллю аж ніяк. Чим вам тут не ті ж бадніки, які окрім всього цього не мають по суті ніяких прав в державі, в якій вони живуть, та отримують лише хоч трохи щось тільки якщо вони таки услужили своєму скаженому лідеру. Картина маслом, скажемо так. Навіть дата збігається з незалежністю України. Ви теж помітили ось ці цікаві аналогії?

Що ж, вітаємо синій їжаче з датою початку боротьби проти скаженого тирана та його армії бездушних посіпак! Вітаємо з 32-літтям!


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!