Доброго вечора, сподіваємось що ви під подушкою сьогодні знайшли більше кілець, а може навіть і смарагд хаосу. Але якщо цього не сталося, то не сумуйте, можливо там був замість цього просто гарний смаколик! Так чи інакше, наша редакція вітає вас з Днем святого Миколая та бажає вам усього доброго що тільки можна побажати! А також й трохи кілець 🙂
Редактори Sonicivse News Website вітають вас з Днем Святого Миколая!
![](https://sonicivse.com/wp-content/uploads/2021/12/st_nicholas_day_sonic-700x350.png)