Sonic Channel. Фенг та Тріп зробили дивовижне відкриття!

На офіційному сайті Sonic Channel нещодавно було опубліковано нову ілюстрацію для календаря по Соніку. В новому малюнку з’явилися персонажі з гри Sonic Superstars, а саме ящірка Тріп та снайпер Фенг.

В останньому опитуванні від Sonic Channel, у якому запитували фанатів, з ким Фенгу варто з’явитися на новій ілюстрації календаря, перемогла Тріп. Вона обійшла в голосуванні Соніка, доктора Еґґмена та роботів зі змагального режиму Sonic Superstars. Фанати хотіли знову побачити цих двох разом, і схоже, цього разу художники із Sonic Team трохи повеселилися. На ілюстрації сором’язлива Тріп підморгує глядачу, тоді як зухвалий Фенг виглядає вкрай здивованим.

Ви можете завантажити нову ілюстрацію календаря на травень 2024-го року на веб-сайті Sonic Channel тут.

Джерело: Sonic Stadium


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!