Ван-шот “Їжак Сонік: Спецвипуск на Геловін” від IDW вже вийшов! Що відомо?

11-го жовтня вийшов ваншот “Їжак Сонік: Спецвипуск на Геловін”. Історія коміксу розповідає про те, як Сонік разом із командою Хаотікс розгадували жахливу таємницю на Геловін. Сценарій до коміксу писав Марк Бушар, а художником – Джек Лоуренс.

На Comic-Con 2023, який відбувся в Сан-Дієго з 20-го по 23-те липня, IDW анонсувала випуск ван-шоту коміксу про їжака Соніка на Геловін. 22-го липня на сайті PRH Comics (на території України сайт недоступний) була опублікована обкладинка для роздрібного продажу від Наталі Фордрейн. Також пізніше з’явилися обкладинка A від Джека Лоуренса та обкладинка B від Джіджі Дрейкса. Крім цього, був наданий короткий синопсис до коміксу:

Поганеньке або солоденьке, це бджілка Чармі…і!
Це «дуже хао-тікс-ний Хеллоуїн» коли Вектор та Еспіо ведуть свого маленького друга на пошуки солоденьких винагород.
Вони і трохи не здогадуються що за монстр краде цукерки у всіх дітей!
На щастя, немає жодної таємниці, яку б не змогло розгадати детективне агентство Хаотікс, особливо коли вони отримали невелику допомогу від Соніка та Тейлза!

– синопсис до ван-шоту “Їжак Сонік: Спецвипуск на Геловін” від IDW

5-го вересня PHR Comics також опублікувала обкладинки версій А та B. Переглянути всі обкладинки ви можете нижче:

Комікс коштує у фізичному та у цифровому вигляді 182 ₴ (4,99 $).

Придбати цей комікс ви можете у роздріб або у цифровому виданні на офіційному сайті IDW за цим посиланням.


І найважливіше!!! Не забувайте допомагати ЗСУ чим можете для того, щоб вигнати з України російських окупантів! Ви можете підтримати фонд “Повернись Живим” або інші фонди для допомоги у війні проти росії.

Малюнок від Anasko

 

Також не забувайте реєструватися на сайті, оцінювати статті, писати коментарі та поширювати їх у соцмережах! Ми стараємося для всіх вас та заради української спільноти по Соніку!